Oferta

Najważniejsze informacje na temat naszej fotobudki

Co otrzymują Państwo w ramach każdego pakietu:

Animator

Naszej fotobudce zawsze towarzyszy animator. Zachęci Twoich gości do zabawy, zaprosi ich do zdjęć, wręczy śmieszne gadżety i pomoże w obsłudze urządzenia. Jeśli sobie tego zażyczysz, animator wystąpi w przebraniu / ubraniu z logiem organizatora imprezy.

shutterstock_154918061_zNapisemHeart

Nieograniczona liczba zdjęć

Zdjęcia z fotobudki wydrukujemy w tylu egzemplarzach, w ilu będziesz chciał – ogranicza Cię wyłącznie czas wynajmu.

Wybór formatów druku

Fotografie mogą mieć 2 wymiary:
o 5 x 15 cm (tzw. ‘paski’) – klasyczna forma zdjęć z fotobudki – 3 lub 4 zdjęcia + logo/grafika lub tekst.
o 10 x 15 cm (tzw. ‘pocztówka’) – 4 zdjęcia + logo/grafika lub tekst.
oferta_wymiary

Mobilność

Aby rozstawić fotobudkę potrzebujemy powierzchni 3 m x 4 m oraz zasilania 230V.

Dojazd

w cenie oferty gwarantujemy dojazd do 50 km. Chcesz, żebyśmy pojechali dalej? Zadzwoń do nas, dogadamy się! Działamy na obszarze województwa pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kartuzy, Kościerzyna, Słupsk, Lębork, Tczew, Pruszcz Gdański, Olsztyn, Elbląg, Ostróda, Toruń, Włocławek, Brodnica, Grudziądz…

W domu i w plenerze

Fotobudka najlepiej sprawdza się w pomieszczeniach, jednak istnieje możliwość korzystania z fotobudki również na imprezach plenerowych.

Facebook

Jeśli chcesz by Twoje zdjęcie trafiło na facebooka w trakcie imprezy – wystarczy jedno kliknięcie. Dodatkowo możesz przesłać fotografię na adres e-mail.Facebook

 

Gadżety

Gadżety, które zabieramy ze sobą na imprezy to: kapelusze, wąsy, peruki, okulary, czapki, maski i tabliczki z personalizowanymi napisami. Dzięki nim, zdjęcia nabiorą zabawnego kontekstu i będą jedyne w swoim rodzaju.

was

Galeria zdjęć

Wszystkie zdjęcia wykonane na imprezie udostępniamy na pendrivie lub płycie DVD.

lodowka

 

Usługi dodatkowe – płatne extra

Księga gości / album z fotografiami i dedykacjami

Wspaniała pamiątka polecana w szczególności na eventy prywatne. Księga gości z wesela z osobistymi dedykacjami i fotografiami gości będzie pamiątką na lata. Album będzie gotowy bezpośrednio po zakończeniu pracy fotobudki, nasz animator pomoże przy wklejaniu zdjęć i przypilnuje aby album był pełen. Fotoalbum to dodatkowa usługa.
guestbook

Dodatkowe wydruki na życzenie

Na życzenie oferujemy dodatkowy wydruk zdjęć.

Personalizacja, branding, reklama

Na wydrukach, poniżej zdjęć można umieścić dowolny tekst lub grafikę. Projekt przygotujemy w porozumieniu z Tobą, przedstawimy wybór tła, ramek, stylów… (ta usługa jest w cenie oferty). Fotobudka może również zostać spersonalizowana na Twoje życzenie. Okleimy ją logiem Twojej firmy, ozdobimy plakatem z podobizną pary młodej. Również tło zdjęć może być dowolnym wydrukiem na dużym formacie. (ta usługa jest dodatkowo płatna, cena do uzgodnienia po ustaleniu zakresu).